super4petsuper4petsuper4pet

תקנון האתר

משלוחים חינם לפי סכום הקניה ואזור המשלוח.

משלוח חינם  בקניה מעל 165 שח באזורי החלוקה.

ביצוע רכישה והזמנה באתר מראים על הסכמתך לכללי האתר,התקנון רשום בלשון זכר לנוחיות בלבד אך מתיחס לכלל המינים.

1. סופר מרקט לחיות מחמד הוא אתר אינטרנט ומועדון לקוחות שמוכר ציוד בתחום חיות המחמד ומופעל על ידי א.מ.סופר שיווק והפצה בעמ  ח.פ513318329, בכל מקום באתר בו נכתב "חברה"הכוונה גם ל"אתר"ולהפך

2. התקנון מהווה את הבסיס המשפטי לשימוש באתר והוא בלבד אחראי ליחסים המשפטים בין החברה לבין המשתמשים באתר.

3. המכירה באתר לא מיועדת למכירה סיטונאית או מכירה לצד שלישי

4. החברה שומרת על זכותה לשנות את תנאי האתר מזמן לזמן ללא צורך במתן התראה או הודעה מוקדמת וכל השינוים יחולו על מוצרים שנרכשו לאחר השינוי.

5. החברה תהיה רשאית למנוע מכל משתמש אשר לפי שיקול דעתה פעל בניגוד לחוק \לתקנון או פגע בדרך כל שהיא בחברה שימוש באתר

6. החברה מנסה לפרסם מידע מדויק באתר אך  יכולים להופיע טעויות בתום לב החברה לא תהיה אחראית למידע זה.

7. השימוש באתר מותר לכל מי שגילו מעל 16 שנים וברשותו איימייל תקף ,תעודת זהות ,וכרטיס אשראי תקף.

8. באתר מוצגים תמונות של המוצרים להמחשה בלבד ויתכן הבדל בין התמונה המוצגת לבין המוצר הנמכר.החברה עושה את מירב המאמצים על מנת להציג תמונות מדויקות ומידע על המוצר.

9. החברה עושה את מירב המאמצים עלמנת שכל המוצרים המוצגים יהיו זמינים במלאי,במידה והמוצרים לא זמינים במלאי החברה תיצור קשר עם הרוכש עלמנת לעדכנו ותהיה רשאית להציע לרוכש מוצר חליפי,,כמו כן תהיה החברה רשאית לבטל את העיסקה במידה והמוצרים לא זמינים במלאי ללא חיוב כרטיס האשראי של הרוכש. במידה והחברה ביטלה את עיסקת הרכישה לא תהיה לרוכש טענה על הפסד מכל סוג שהוא לרבות רכישה במחיר גבוהה יותר אצל צד שלישי

10. לא ינתנו כפל הנחות על מוצרים ,שימוש בקופונים יהיה על בסיס הפרסום של אותו קופון/מבצע. מימוש קופנים ניתן לבצע ברכישה באתר בלבד..במידה והרכישה תתבטל הסכום שיוחזר יהיה לפי המחיר ששולם בפועל במעמד הרכישה.

11. בזמן רישום להזמנה באתר הרוכש יזין את כל הפרטים המתבקשים בטופס ההזמנה כל הפרטים המוזנים יהיו באחריות הרוכש וכל תקלה אשר תתרחש בעקבות כך לא תהיה  באחריות החברה.על הרוכש להזין פרטים אמיתים ,החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה במידה והפרטים לא נכונים לא מדויקים או חסרים..

12. השלמת הרכישה באתר מחייבת הכנסת פרטי אשראי ובכפוף לאישור חברת האשראי או איסוף עצמי בסופר מרקט לחיות מחמד.

13. בזמן ההרשמה לאתר הרוכש מאשר לקבל מידע פירסומי מהחברה לרבות איימייל ,SMS,רוכש אשר מעוניין להסיר את עצמו מרשימת הדיוור יכול או להוריד את הסימן בזמן ההרשמה או לפנות לשירות הלקוחות של החברה.

14. החברה תוכל לשלוח תזכורת לרוכש במידה ולא סיים את הזמנתו בסל הקניות לגבי הזמנה שלא נסתיימה ולא תהווה מסר פרסומי.

15. החברה מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לראשותה,  לשמור על פרטי הרוכשים. הנתונים ישמרו במאגר המידע של החברה.

16. החברה רשאית לאסוף את המידע אודות השימוש באתר על ידי הרוכשים עמודים,מוצרים שנצפו ,רכישות עבר. ולהשתמש בהם לצורך שליחת דואר אלקטרוני פניה בעלפה או בכתב 

17. ביטול עיסקה יתבצע רק על ידי הרוכש המזמין בכתב על פי ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א -1981

18. החזרת הסחורה תתבצע במשרדי החברה בנתניה

19. החברה תהיה רשאית לבטל עיסקה במידה והופר סעיף מסעיפי התקנון במידה והוזנו פרטים שגוים של הרוכש,אם נפלה טעות סופר או תקלה טכנית בהצגת מחיר או פרטי המוצר באתר. במידה והמוצר חסר במלאי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל החברה תהיה רשאית לבטל הזמנה מסיבות נוספות ושיקול דעתה הבלעדי.

20. אספקת המוצרים לרוכש תתבצע על בסיס אזורי החלוקה הקיימים באתר באזורי החלוקה הרגילים עד 4 ימי עסקים מראשון עד חמשי ואינם כוללים שישי שבת ערבי חג וחג.במשלוח של מוצרים בדואר ישראל מחוץ לאזורי החלוקה המשלוח יצא עד 4 ימי עסקים מיום הרכישה ממשרדי החברה .

21. כל המופיע באתר הוא קנינה הרוחני של החברה אין להעתיק לצלם לשכפל  ללא אישור מהחברה.

22. כל המחירים באתר כוללים מע״מ

23. הדין החל על הפעולות באתר ועל התקנון האתר הוא הדין הישראלי בכל מקרה של מחלוקת תהיה לבית המשפט המחוזי בנתניה הזכות הבלעדית לדון בתביעה

 

 

ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת
ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר
אין מספיק פריטים זמינים. נותרו רק [max].
הוסף לרשימה שאהבתעיין ברשימת המשאלותמחק מרשימת המשאלות
עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

חזור לקניות

הוסף הערות להזמנה ערוך הערות להזמנה
הערכת משלוח
הוסף קופון

הערכת משלוח

הוסף קופון

קוד קופון יפעל בדף הקופה